אודות – ד"ר אורנה אפשטיין

IMG_o1

שמי ד"ר אורנה אפשטיין ואני מומחית לרפואת ילדים, לנוירולוגיה של הילד ולהתפתחות הילד. אני נשואה, אימא ל-6 ילדים וסבתא לנכדים רבים. במילים אחרות, חיי סובבים סביב ילדים – גם ברמה המשפחתית וגם ברמה המקצועית.

אני מקבלת את מטופליי הצעירים (עד גיל 18) במרפאה פרטית הממוקמת ביישוב נוף איילון הסמוך למודיעין. המודל הביו-פסיכו-סוציאלי, המודל שלפיו אני עובדת, מאפשר לי לראות את המטופלים כמכלול ולאבחן טוב יותר את הסיבות והגורמים לבעיות כמו עיכוב התפתחותי, הפרעות קשב וריכוז, לקויות תקשורת על הספקטרום האוטיסטי, אפילפסיה וכאבי ראש.

רקע מקצועי

בתחילת דרכי עבדתי כרופאת ילדים וניהלתי מרפאה של קופת חולים כללית במודיעין. לאחר 10 שנים התחלתי להתמקד בעולמות הנוירולוגיה והתפתחות הילד והתמקצעתי בתחומים אלה. בין 2010 ל-2012 ניהלתי מרפאה נוירו-פסיכיאטרית. לאחר מכן ניהלתי את המרפאה לאפילפסיה עמידה שבמחלקת נוירולוגיית ילדים של אסף הרופא.

כיום אני מנהלת את השירות להתפתחות הילד של שירותי בריאות כללית במרחב מודיעין ומודיעין עילית ומרפאה נוירולוגית באזורים אלה.

רקע אקדמי

בשנת 1990 קיבלתי בהצטיינות תואר ראשון במדעי הבריאות מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן-גוריון. את התמחותי, שארכה 4 שנים, ביצעתי בחטיבת ילדים שבבית החולים סורוקה עד לשנת 1996. ב-2009 סיימתי בהצטיינות התמחות-על בנוירולוגיה ובהתפתחות הילד במחלקה הנוירולוגית של חטיבת ילדים באסף הרופא. בנוסף לכך, עברתי קורסים מקצועיים בבית הספר ללימודי המשך של אוניברסיטת תל-אביב בנושאים "פסיכיאטריה של הילד והמתבגר" ו-"התפתחות הילד התקין".

דר אפשטיין עובדת במודיעין ומודיעין עילית ומתוך כך עבודתה כוללת את המגזר הכללי והחרדי. 

בבדיקת הילד/ ה  קימת התייחסות ורגישות לרקע התרבותי ממנו מגיע המטופל ובהתאם נגזרות גם ההמלצות הטיפוליות.

מרפאת ד"ר אורנה אפשטיין – מומחית להתפתחות הילד 🙂

אתם מוזמנים ליצור עמי קשר לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ במרפאה: 073-7022854.